Kontrolna Konsultacja Homeopatyczna

Kolejna konsultacja homeopatyczna ma charakter kontrolny. Są to także konsultacje w przypadku ostrych dolegliwości (przeziębienie, infekcje, nagła alergia). Więcej informacji o konsultacjach.

W magazynie
SKU
kkh
150,00 zł

Kolejna konsultacja homeopatyczna może mieć charakter kolejnej wizyty (w przypadku dolegliwości przewlekłych) lub konsultacji przy nagłych stanach (infekcja, bóle, wypadki). 

Konsultacja kontrolna - polega na przekazaniu homeopacie obserwacji, jakie zaszły po zastosowaniu leku homeopatycznego. Należy tu uwzględnić zarówno dolegliwość główną, pozostałe dolegliwości fizyczne, samopoczucie, emocje, sny i pozostałe objawy. Odbywa się zazwyczaj od 4 do 8 tygodniu po pierwszej wizycie.

Konsultacja na ostro - odbywa się w przypadku chorób, nagłych stanów (nagłe bóle głowy, brzucha, mięśni, stawów itp), wypadków (postępowanie powypadkowe). Polega na opisaniu dokładnych objawów głównych (np. kaszel, katar) wraz z objawami towarzyszącymi, modalnościami i odczuciami. Konsultacja obejmuje opiekę na czas trwania takiego stanu, klient jest cały czas w kontakcie z terapeutą.