Kolejna Konsultacja homeopatyczna

Kolejna konsultacja homeopatyczna ma charakter kontrolny. Są to także konsultacje w przypadku ostrych dolegliwości (przeziębienie, infekcje, nagła alergia). Więcej informacji o konsultacjach.

In stock
SKU
kkh-1
140,00 zł

We will send this product in 2 days. Read more...

Call us now for more info about our products.

Return purchased items and get all your money back.

Buy this product and earn 10 special loyalty points!


Kolejna konsultacja homeopatyczna może mieć charakter kolejnej wizyty (w przypadku dolegliwości przewlekłych) lub konsultacji przy nagłych stanach (infekcja, bóle, wypadki). 

Konsultacja kontrolna - polega na przekazaniu homeopacie obserwacji, jakie zaszły po zastosowaniu leku homeopatycznego. Należy tu uwzględnić zarówno dolegliwość główną, pozostałe dolegliwości fizyczne, samopoczucie, emocje, sny i pozostałe objawy. Odbywa się zazwyczaj od 4 do 8 tygodniu po pierwszej wizycie.

Konsultacja na ostro - odbywa się w przypadku chorób, nagłych stanów (nagłe bóle głowy, brzucha, mięśni, stawów itp), wypadków (postępowanie powypadkowe). Polega na opisaniu dokładnych objawów głównych (np. kaszel, katar) wraz z objawami towarzyszącymi, modalnościami i odczuciami. Konsultacja obejmuje opiekę na czas trwania takiego stanu, klient jest cały czas w kontakcie z terapeutą.