Natalia Maksimowicz

Natalia Maksimowicz - Homeopata KlasycznyHomeopatia klasyczna to jedna z wiodących alternatywnych metod leczenia. Terapia odbywa się poprzez dogłębne poznanie siebie i skupienie na potrzebach organizmu jako całości. Homeopatia towarzyszy mi od wielu lat, a z czasem stała się powołaniem i chęcą pomocy innym potrzebującym.

W moim życiu homeopatia klasyczna okazała się kołem ratunkowym. Jako nastolatka borykałam się z problemami zdrowotnymi. Gdy w końcu trafiłam do gabinetu homeopaty, udało się je pokonać. Po pewnym czasie współpracy wszystkie dolegliwości minęły. Dziś to ja prowadzę terapie pokazując moim klientom drogę dojścia do pełni zdrowia. Aby zająć się profesjonalną pomoc, w 2012 roku podjęłam naukę w Pomorskiej Szkole Homeopatii Klasycznej. W ten sposób nie tylko spełniłam swoje marzenie, ale także odnalazłam pasję i powołanie.

Poza codzienną pracą z klientami, doświadczenia nabywam także dzięki warsztatom i seminariom. Wciąż pogłębiam swoją wiedzę, uczę się najnowszych metod doboru leku, dochodzenia do similimum.

Uczestniczyłam między innymi w seminariach z udziałem:

  • Gabriela Keller-Rebmann i Stephan Kressibucher ze szkoły dr Jusa SHI Homöopathie Schule
  • dr Vladimirem Ptroci ze Słowackiej Akademii Homeopatii (szkoła Jana Scholtena),
  • dr Farokh J. Master,
  • dr Jonathan Hardy
  • Margarity Aszychminy,
  • Słowackiej Akademii Homeopatii Klasycznej oraz wielu wielu innych światowej sławy homeopatów i nauczycieli.

W terapii homeopatyczne patrzę na człowieka holistycznie - biorę pod uwagę jego dolegliwości fizyczne ale przede wszystkim jego odczucia, emocje i życiowe traumy. Kompleksowe leczenie i odnalezienie dokładnych przyczyn dolegliwości jest możliwe dzięki łączeniu homeopatii klasycznej z naturoterapią, psychobiologią , biorezonansem i innymi terapiami. Niezwykle istotne w drodze do zdrowia jest także pogłębianie własnej świadomości i gotowość do zmian. Współpracuję z innymi terapeutami, aby wykorzystać wszystkie znane mi metody terapeutyczne.

Zapraszam Cię do pogłębienia wiedzy o sobie samym i zmiany swojego życia na lepsze.

Pozdrawiam,
Natalia