Natalia Maksimowicz

Homeopatia klasyczna to jedna z wiodących alternatywnych metod leczenia. Bez chemii, poprzez dogłębne poznanie siebie i skupienie się na potrzebach organizmu jako całości. Skoro uratowała moje zdrowie, chcę dzielić się zdobytymi doświadczeniami z innymi.

W moim życiu homeopatia klasyczna okazała się kołem ratunkowym. Już jako nastolatka borykałam się z wieloma problemami zdrowotnymi. Dopiero gdy trafiłam do gabinetu homeopaty, udało się je pokonać. Po miesiącach intensywnego leczenia wszystkie dolegliwości minęły. Dziś to ja prowadzę terapię homeopatyczną pokazując moim klientom drogę dojścia do pełni zdrowia.

Moje doświadczenia utwierdziły mnie w przekonaniu, że chcę pomagać osobom borykającym się z podobnymi problemami. W celu profesjonalnego przygotowania się do tej drogi w 2012 roku podjęłam naukę w Pomorskiej Szkole Homeopatii Klasycznej. W ten sposób nie tylko spełniłam swoje marzenie, ale także odnalazłam pasję i powołanie.

Poza codzienną pracą z klientami, doświadczenia nabywam także dzięki warsztatom i seminariom. Wciąż pogłębiam swoją wiedzę, uczę się najnowszych metod doboru leku, dochodzenia do similimum. Uczestniczyłam między innymi w seminariach z udziałem Gabriela Keller -Rebmann oraz Stephan Kressibucher szwajcarksich homeopatów ze szkoły dr Jusa SHI Homöopathie Schule, dr Vladimirem Ptroci ze Słowackiej Akademii Homeopatii (szkoła Jana Scholtena), dr Farokh J. Master, dr Jonathan Hardy czy Margarity Aszychminy, a ostatnio w Słowackiej Akademii Homeopatii Klasycznej.

W terapii homeopatycznej to klient jest najważniejszy. Kompleksowe leczenie i odnalezienie dokładnych przyczyn dolegliwości jest możliwe dzięki łączeniu homeopatii klasycznej z naturoterapią, psychobiologią i innymi terapiami. Niezwykle istotne w drodze do zdrowia jest także pogłębianie własnej świadomości. Dotyczy to zarówno sfery zdrowia jak i ducha. Stąd szkolenia związane z promocją zdrowia, warsztaty a także sesje z innymi terapeutami.

Zapraszam Cię do pogłębienia wiedzy o sobie samym. To właśnie w tym miejscu będziemy odbywać długie rozmowy prowadzące do zdrowia.

Pozdrawiam serdecznie, Natalia Maksimowicz