Najnowsze Aktualności

 • Wrzesień informacje o grafiku

  Tęskniliście za wrześniem? Ja bardzo :) Wrzesień to czas powrotu do szkoły, przedszkoli. Jest dużo emocji od radości, po strach przed nowymi wyzwaniami.
  Published at: 05 Sep, 2022
  Continue Reading
 • Lato 2022 - urlopy

  W lipcu i sierpniu czeka nas i Was wiele zmian. Zmienia się adres, powstało właśnie nowe miejsce medycyny holistycznej w Białymstoku. Lato to też czas urlopów.
  Published at: 27 Jun, 2022
  Continue Reading
 • Maj i Kobiece Majówki

  Nadchodzi najpiękniejszy miesiąc w roku – maj. Rozpoczyna się majówką, żeby pod koniec uhonorować wszystkie mamy z okazji Dnia Matki. To też czas, kiedy razem z dziewczynami z projektu Z Miłości do Kobiecości organizujemy trzy niezwykłe spotkania i koncert mis tybetańskich i gongów.
  Published at: 02 May, 2022
  Continue Reading
 • Kwiecień - rozkład dyżurów

  Czas na kwietniowy rozkład jazdy. W kwietniu, oprócz kilku dodatkowych dni wolnych, wypadają Święta Wielkanocne katolickie i prawosławne. Zapraszam do zapoznania się z godzinami dyżurów (będą zmiany godzin, które na stałe wejdą już od 1.kwietnia).
  Published at: 01 Apr, 2022
  Continue Reading
 • Grudniowy grafik

  Przed nami czas niezwykły, o pięknym radosnym i świątecznym nastroju. Przedstawiam grafik na grudzień – w szczególności zwróćcie uwagę na okres świąteczno noworoczny.
  Published at: 02 Dec, 2021
  Continue Reading
 • Paździrnikowe aktualności

  Październik - lista weekendów z ograniczonym kontaktem i ogólne informacje
  Published at: 20 Oct, 2021
  Continue Reading

Elementy 1 do 6 7 całkowita

Strona